banner isbank

Satranç Haberleri

KASTAMONU TAKIM

TAKIM TU

Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları

images 6KÜÇÜKLER TAKIMLARI
1.YUNUS EMRE ORTAOKULU
2.HALİME CELAL BUDAK SPOR KULÜBÜ KÜÇKLERİ
3.MERKEZ KÜÇÜKLERİ
4.YOLSPOR KÜÇÜKLERİ
5.ARTSAM SPOR KULÜBÜ KÜÇÜKLERİ
6.YILDIRIM BEYAZIT İLKOKULU A TAKIMI
7.YILDIRIM BEYAZIT İLKOKULU B TAKIMI
8.23 AĞUSTOS ORTAOKULU A TAKIMI
9.23 AĞUSTOS ORTAOKULU B TAKIMI
10.TAKTİK SATRANÇ KULÜBÜ


YILDIZ TAKIMLAR
1.MERKEZ YILDIZLARI
2.YOLSPOR YILDIZLARI
3.MUSTAFA KAYA ANADOLU LİSESİ
4.TAKTİK SATRANÇ

TAKIM TURNUVALARININ 13-14  ŞUBAT 2016  TARİHLERİNDE YAPILMASI PLANLANMAKTADIR.

KÜÇÜK TAKIMLAR 5 TUR İSVİÇRE SİSTEMİ,
YILDIZ TAKIMLAR ÇİFT TUR DÖNER TAKIM SİSTEMİ OYNAYACAKLARDIR.

Yaş Grupları İl BirinciliğiYaş grupları Kastamonu il birinciliği 19-20 Aralık 2015 tarihlerinde Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuva kayıt bölümünden 16 Aralık 2015 tarihine kadar yaşınıza uygun kategoriye kayıt yapınız. Yönerge.

24 Kasım 2015 Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası

22 KASIM 2015 Pazar Günü Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda Kastamonu merkez ve ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin katılımıyla Genel ve bayan kategorilerinde 5 tur olarak yapılacaktır.

Turnuva esnasında değişen kurallar, lisans ve vizeler, yarışmalar, yıllık planlama ve il temsilciliği kurulları görev dağılımı konularında 13.00 da toplantı yapılacağından;

Turnuvalarda görev almak isteyen hakemlerimizin ve ders dışı Satranç egzersiz çalışması yapan öğretmenlerimizin özellikle katılması gerekmektedir. (Meb personeli)

Kayıt için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ad-soyad, görev yeri ve cep telefonu bilgilerini içeren e posta gönderilmelidir.

Turnuva ile ilgili yönerge 
İletişim için 05307706537.

Okul Sporları İl Birinciliği 2015

Okul Sporları İl Birinciliği 7-10 Aralık 2015 tarihleri arasında Gençler-yıldızlar (7-8 Aralık 2015)-küçükler ve minikler (9-10 Aralık 2015) kategorilerinde Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuva yönergesi ve bildirim formu ektedir. Açıklamalara göre zamanında başvuru yapınız. Bildirim formunu bilgisayarda doldurduktan sonra Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e posta ile gönderiniz.
Yönerge    Bildirim Formu