banner isbank

Satranç Haberleri

19 Mayıs 2015 Gençlik Turnuvası

19 Mayıs Gençlik Turnuvası Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde 16 Mayıs 2015 cumartesi günü Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuva kayıt bölümünden kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Yönergesi daha sonra eklenecektir.

23 Nisan 2015 Ulusal Egemenlik Turnuvası Sonuçlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası 19 Nisan 2015 pazar günü Minikler, Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda yapıldı.
Minik Kızlar          
1.     Zeynep TOPRAKTAPAR
2.     Songül ŞEKERCİ
3.     Esma KURTULUŞ
Minik Erkekler
1.     Hilmi DOĞAN
2.     Mehmet Ali UÇAR
3.     Mertcan AKÇAOĞLU
Küçük Kızlar                                                          
1.     Melike ACAR                        
2.     Eda nur ERTÜRK
3.     Rünnur ÇOBANOĞLU
Küçük Erkekler
1. Cengizhan DENEMİŞ
2. Berkay CABACI
3. Vehbi Yusuf KARAOĞLU
Yıldız Kızlar                               
1. Betül Serra YENİGÜN
2.     Dilara KARAAHMETOĞLU
3.     Pınar KAHRAMAN
Yıldız Erkekler
1. Berk ÖZCAN
2. Kemal KONUŞOĞLU
3. Oğuzhan SİNANOĞLU



          

1.     Hilmi DOĞAN

2.     Mehmet Ali UÇAR

3.     Mertcan AKÇAOĞLU

              

Küçük Kızlar                                                         

1.     Melike ACAR                       

2.     Eda nur ERTÜRK

3.     Rünnur ÇOBANOĞLU

 

Küçük Erkekler

  1. Cengizhan DENEMİŞ
  2. Berkay CABACI
  3. Vehbi Yusuf KARAOĞLU
 

Yıldız Kızlar                              

  1. Betül Serra YENİGÜN
 

2.     Dilara KARAAHMETOĞLU

3.     Pınar KAHRAMAN

 

Yıldız Erkekler

  1. Berk ÖZCAN
  2. Kemal KONUŞOĞLU
Oğuzhan SİNANOĞLU


 

1

Hilmi DOĞAN

2

Mehmet Ali UÇAR

3

Mertcan AKÇAOĞLU

 

 

 

 

Küçük kızlar                                                          

                              

1

Melike ACAR

 

2

Eda nur ERTÜRK

3

Rünnur ÇOBANOĞLU

 

Küçük erkekler

1

Cengizhan DENEMİŞ

2

Berkay CABACI

3

Vehbi Yusuf KARAOĞLU

 

 

 

 

Yıldız kızlar

1

Betül Serra YENİGÜN

2

Dilara KARAAHMETOĞLU

3

Pınar KAHRAMAN

 

                                                        

 

 

 

Yıldız erkekler

1

Berk ÖZCAN

2

Kemal KONUŞOĞLU

3

Oğuzhan SİNANOĞLU

23 Nisan 2015 Ulusal Egemenlik Turnuvası

23 Nisan Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası 19 Nisan 2015 pazar günü Minikler, Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuva kayıt bölümünden kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Yönerge

Okul sporları gruplarına katılacak sporcular

16-19 Mayıs 2015 tarihleri arasında Karabükte yapılacak Okul sporları Satranç gruplarına katılacak sporcu listesi ektedir.   Katılamayacak sporcuların 20 Nisan 2015 tarihine kadar 05307706537 numaralı telefondan Halit ÖZDEN 'e bildirmesi gerekmektedir.

Okul Sporları Görevli Hakemler

Adı Soyadı Unvanı İkametgâh Resmi Kurum (İzin İçin) Görev Tarihi
Altın BİŞKİN
İl Hakemi
Kastamonu
Atabey İ.H.Ortaokulu
7-10.04.2015
TUĞBA ŞİRİN
Aday Hakem
İnebolu
Turizm Otelcilik Meslk.Lis
7-8.04.2015
Çağrı AVAN
İl Hakemi
Taşköprü
Taşköprü Seka Ortaokulu
7-10.04.2015
Ertuğrul ŞAHİN
Aday Hakem
Araç
Sağlık Meslek Lisesi
7-8.04.2015
Hilmi BÖCEK
Ulusal Hakem
Kastamonu
H.Celal Budak İlkokulu
7-10.04.2015
Raşit GÜZEL
İl Hakemi
Kastamonu
23 Ağustos O.O.
9-10.04.2015
Erol YAVUZ
İl Hakemi
Kastamonu
Yıldırım Beyazıt İlkokulu
9-10.04.2015
M Fatih DURAY
İl Hakemi
Kastamonu
H.Celal Budak Ortaokulu
9-10.04.2015
Halit ÖZDEN
Ulusal Hakem
Kastamonu
Merkez Ortaokulu
7-10.04.2015
Hamdi ÖZDEN
İl Hakemi
Kastamonu
Göl Öğretmen Lisesi
7-10.04.2015
Yünüs GELİNOĞLU
Aday Hakem
Devrekâni
 
7-10.04.2015
Ahmet Vedat GÜLER
Aday Hakem
Kastamonu
Kuzeykent İlkokulu
9-10.04.2015
Muhsin ŞAHİN
Aday Hakem
Kastamonu
Şehit Şerife Bacı Ortaokulu
7-10.04.2015
Hakan KONUR
İl Hakemi
İnebolu
M.Bülent Özyürük İlkokul
9-10.04.2015
Şeyda KIZILTAN
Aday Hakem
İnebolu
Kabalar Ortaokulu
7-8.04.2015
Ercan YAŞAR
İl Hakemi
İnebolu
Evrenye İlkokulu
7-10.04.2015
HAVVA ÖZDEMİR
Aday Hakem
İnebolu
 
9-10.04.2015
RIFAT KIZILTAN
Aday Hakem
İnebolu
Kabalar İlkokulu
9-10.04.2015
Nuray YÜRÜYÜCÜ
Aday Hakem
Taşköprü
Bekdemirekşi İlkokulu
9-10.04.2015
Sinan BUYURUKÇU
Aday Hakem
Kastamonu
 
9-10.04.2015
Ayhan GÖRÜR
İl Hakemi
Devrekâni
Yunus Emre İlkokulu
7-10.04.2015
Fuat PEHLİVAN
İl Hakemi
Kastamonu
Gazipaşa İlkokulu
9-10.04.2015