banner isbank

Satranç Haberleri

MEB OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ


MEB
2015-2016 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ BAŞVURU SÜRESİ
03 ARALIK 2015 PERŞEMBE SAAT 17:00 a KADAR UZATILMIŞTIR.BU TARİH VE SAATTEN SONRA YAPILAN BAŞVURULAR DEĞERLENİRİLMEYECEKTİR.

2015 ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

2015 YILI ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 22 KASIM 2015  PAZAR GÜNÜ 5 TUR ÜZERİNDEN OYNAN        MAÇLARLA TAMAMLADI.KATILIMLARINDAN DOLAYI HAKEM,ANTRÖNÖR VE ÖĞRETMEN ARKADALARA TEŞEKKÜR EDER BU VESİLE İLE BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLARIZ.

DERECEYE GİREN ARKADAŞLARIN ÖDÜLLERİ 24 KASIM 2015 TARİHİNDE,ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGAMINDA VERİLECEKTİR.

 SONUÇLAR:
1.FUAT PEHLİVAN     GAZİPAŞA İLKOKULU                      KASTAMONU
2.BİLGE GÖBENLİ     HALİME CELAL BUDAK ORTAOKULU  DEVREKANİ 
3.AHMET UÇAR         MERKEZ ORTAOKULU                      KASTAMONU 24 Kasım 2015 Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası

22 KASIM 2015 Pazar Günü Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda Kastamonu merkez ve ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin katılımıyla Genel ve bayan kategorilerinde 5 tur olarak yapılacaktır.

Turnuva esnasında değişen kurallar, lisans ve vizeler, yarışmalar, yıllık planlama ve il temsilciliği kurulları görev dağılımı konularında 13.00 da toplantı yapılacağından;

Turnuvalarda görev almak isteyen hakemlerimizin ve ders dışı Satranç egzersiz çalışması yapan öğretmenlerimizin özellikle katılması gerekmektedir. (Meb personeli)

Kayıt için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ad-soyad, görev yeri ve cep telefonu bilgilerini içeren e posta gönderilmelidir.

Turnuva ile ilgili yönerge 
İletişim için 05307706537.

Okul Sporları İl Birinciliği 2015

Okul Sporları İl Birinciliği 7-10 Aralık 2015 tarihleri arasında Gençler-yıldızlar-küçükler ve minikler kategorilerinde Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuva yönergesi ve bildirim formu ektedir. Açıklamalara göre zamanında başvuru yapınız. Bildirim formunu bilgisayarda doldurduktan sonra Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e posta ile gönderiniz.
Yönerge    Bildirim Formu 

10 KASIM ATATÜRK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI

10 KASIM ATATÜRK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI
15 Kasım 2015 tarihinde Ticaret Meslek Lisesi spor salonunda 5 tur olarak yapılacaktır.  Yönerge

Lisans çıkaracaklar ve yenileyecekler için:
https://lisans.tsf.org.tr/online/